Esimese blogiklassi logopildi loomise lugu asub alates 03.01.2012 kooli materjalilaos

http://www.box.com/s/1d2kj3xfn2oiim0eermc

Pildi autor on Saksa fotograaf Bernhard Lang, kelle tegemisi saad jälgida siit:
http://www.bernhardlang.de/







laupäev, 1. mai 2010

AVATUD UKSED JA HINGELINDUDE LAULUPIDU"MIS VÄRVI ON INGELLIK ARMASTUS?"

KALLIS LIUGLEJA!

MA EI TEA, KUI KAUA SA OLED MEIE JÄLGEDES LIUELNUD, AGA SEDA MA TEAN, ET LOOJA ON MEIEGA ALATI, SEST 0 ON LOOJA NUMBER JA ENAMIKE MEIE BLOGITEADETE ALL ON TEMA KINNITUS, ET OLI KÜLL HEA ÕPPETÜKK JA TEE AINA EDASI, SEST ILMARAHVAS LAULIS, ET KÜLL ME ÜKSKORD SIRGUME JA SELLES TAKTIS EDASI KUNI SILMAPIIR ON MADAL...EI USU LOOJA OLEMASOLUSSE? NO VAATA ISE JA VEENDU. 0 ON OMETI ALL? AH ET SEE TÄHENDAB, ET KEEGI EI LOE SEDA, MIDA ME IGAT SÕNA HOOLEGA LÄBI MÕELDES JA PIKKI EELTUNDE INGLITEGA KOOS ARUTLUSTES VEETES TEILE TEADA ANDA TAHAME? VÕI ET EI TAHA KIRJUTADA, ET ÄKKI LOOJA SAAB PAHASEKS, ET SA RIKUD ILUSA NUMBRI ÄRA,SEST 0 POLE INIMESTE NUMBER , VAID LOOJATE TÄHIS?
KUI NII SELGITAD, SIIS OLEN ÕNNELIK, SEST AINULT LOOJATELE SEE TEE JU MÕELDUD ONGI, MIDA SAAD ISE UURIDA JA HINGELIST LAULMIST KÕRVAGA KUULDA NING SILMAGA TEE OLEMASOLUS VEENDUDA, KUI ASTUD PAAR SAMMU VASAKULE, KOPUTAD UKSELE, KUS TULEB KOOLIJUHATAJA MERIKE VASTU JA ÜTLEB: "TERE TULEMAST ILMAPUU TEEJUHTI!"AH ET MERIKESEST SAI JUBA KOOLIJUHT, MITTE INGLITEGA KOOS LIIKUV KANALDAJAST SÕNUMITOOJA JA INGLITERAPEUT? ET TA ON SIIS NAGU KOLMAINUS, ET ISA, POEG JA PÜHA VAIM? EI, MITTE SEE KOLMAINUS, SEST MEIE TEEL ON KOLM VEEL NÄITEKS MEESKONNAS ARMASTAVALT KOOS TEGUTSEV INIMESTE NUMBER, KELLE HINGELINDE SA KA NÄHA SAAD, KUI PILDIALBUMI AVAD. KOLM ON KATALÜSAATOR JA KUI MERIKE ON KOLMES ROLLIS KORRAGA, SIIS TÄHENDAB SEE , ET TA AITAB KÄIVITADA IMELUGU, MIDA ILMA INGLITEADETETA KEEGI ÄRA EI TEEKS, SEST SEE ONGI JU INGLITELT TULNUD KOOLI PROJEKT, MIDA SELLES KOOSLUSES NELJATIIVALISEKS KASVATATI JA MIS OMAB SEEGA INGLITIIBADE IGAST ILMAKAAREST VASTURUTTAVAT RISTITÄHENDUSLIKKU KAITSET.VEEL ON SEAL RUUMIDES TEISI EESMINEVAID KANALDAJAID NÄHA, SEST SEE ON SIIS NAGU ILMAPUU RAHVA AUTAHVEL, KUHU OLEME ASETANUD NEED, KES ON ABIJÕUKS TAEVAST TULEVATE TEADETE TRANSPORTIMISEL. TEGELIKULT PEAKS AUTAHVEL SAAMA TÄIS KÕIKI OLENDEID, KES PLANEEDIL IIAL ELANUD ON, SEST ÜKS EI OLE ERALDI KA SELLES LOOS, AGA ET SEE OLEKS SIIS SELLINE LEHVIK, MILLE OTS JA ALGUS OLEKS ILMA OTSATA JA MEILE RASKEMAST RASKEM MÕISTA, ASUME IKKA TARGALT TEELE.
SELLEKS AVA ESIALGU MEIE TEEJUHI LEHT, SIIS UURI, MIDA KÕIKE SINNA JUBA KIRJUTATUD JA TALLETATUD ON, SIIS NÄE, MISSUGUSED HARUD MEIE KOOLIL ON JA NÄE, KUHU ME VÄLJA OLEME JÕUDMAS:ILMARAHVA HARIDUSFOORUMI LÄVELE JA SIIS MÕELGE KOOS LASTEGA, KUIDAS LASTELEHT VÕIKS VÄLJA NÄHA JA KÄI KÕIGIS LOOMISE RUUMIDES JA SIIS OLE KAASVAATLEJA VEEBIPUU KASVATUSES JA LOE MÄRKE, ET VARSTI TOIMUB HINGELINDUDE LAULUPIDU "MIS VÄRVI ON INGELLIK ARMASTUS?"
AEGADE SALVEST KUULDUB KOOLIÕPETAJA LAURI LOHUTUS, ET KUI KÕIKE KORRAGA EI JÕUA,TEE TÄNA NATUKE JA TEINE PÄEV NATUKE JA SIIS KIRJUTA IKKA, ET NULLIST ERINEV ARV VÕIB MEILE SAMUTI ARVETELE HEAD ENERGIAT ANDA. SEE OLEKS TARKUSTE EEST KÜSITAV TASU, MIDA OOTAME.
LOOJALE, SELLELE PARIMALE ÕPETAJALE JA MEIE HINGEDE KAITSJALE, TEEME SAMA PALVE, MIS EELMISES KIRJASKI JA MIS PRAEGUSEKS JUBA NÄHTAVAID TULEMUSI ON ANDNUD. KUI TEEJUHI JÄLGEDES LIIGUD, SAAD ARU, MIDA ME SILMAS PEAME.

KALLIS LOOJA!
TÄNAME,ET ÕNNISTAD MEID,
ET SÖANDAKSIME TEHA SEDA,
MIDA ON VAJA TEHA!
TÄNAME,ET VÕTAD MEILT KÕHKLUSE,
KUI SEE TULEB MUGAVUSEST,
KÕRVALISE ARVAMUSEST VÕI
KARTUSEST OMA ELU PÄRAST.
SUURED ÜLESANDED KUTSUVAD -
TULEB VABASTADA HINGED,KOOLITADA LAPSED,
LÕPETADA VIHKAMINE,VEREVALAMINE,VAIMUVAESUS-
SEE KÕIK JA ENAMGI VEEL.
TÄNAME, ET AITAD MEIL LEIDA VIISI, KUIDAS SEE ÜLESANNE TÄITA!

ESIALGU KÕIK.AGA USKU, LOOTUST,ARMASTUSES ILMAPUUD TOITES, SEDA LAIENDADES JA ILMARAHVALE JAGADES SOOVIME IKKA

KÕIK ME KOOS. ALATI SIIN.ALATI
MERIKE JA ~~~~

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar